Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet 4-5perc alatt jól...

Lehet 4-5perc alatt jól gyökérkezelni egy fogat, es ha nem mi történhet?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat írjatok kérlek.
2019. jún. 21. 05:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi történhetett, hiszen nem írtad le, hogy te mit érzékeltél mit csináltak és milyen eszközzel.

Ha a fog már meg volt nyitva, ha csak egy csatornája volt és a végén csak gyógyszert tettek bele, az kb 5 p lehet egy gyakorlott orvosnak. De ugyanez érvényes lehet bármilyen, több csatornájú fogra, ha nemcsak meg volt nyitva, de a csatornák már fel is voltak tágítva. Szóval a válasz: attól függ, hogy a GYK milyen lépésénél tartott az orvos és milyen fogról van szó.

2019. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A második elõzápfogról lenne azó, szerintem egy csatornáju fog. Nem volt tagítva, nem.volt hozzányúlva elõtte
2019. jún. 25. 00:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem nem lehetetlen. Ezeknek a fogaknak általában valóban egy csatornájuk van, ha az oevos gyakorlott volt, teszem azt különösebb ellenállásban nem ütközött a fog megnyitásakor, mert sok foganyag hiányzott/nagyon elszuvasodott (ezt jóval könnyebben viszi a fúró, mint az egészséges zománcot), a csatornát különösebben nem tágította fel, csak a fogbelet távolította el, úgy szerintem igen, lehetséges ezt ennyi idő alatt megcsinálni. Feltágítani elegendő csak második ülésben, erre nincs egységes szabályzat.
2019. jún. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!