Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihuztak a fogamat es egyre...

Kihuztak a fogamat es egyre kevesebb ideig hat a fájdalomcsillapító. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali, par napja huztak ki a bolcsessegfogamat, es cataflamot szedek ra. A doki azt mondta hogy napi 3at vehetek be, es a gyogyszer leirasaban is ez van. De mar alig tart par oraig a hatas. Nyilván 6ot nem vehetek be egy nap mert mar annyira van szuksegem. Probaljak ki esetleg mas gyogyszert?


Es normalis hogy a 3. napon még mindig ugy vagyok, hogy fajdalomcsillapito nelkul kinszenvedes az egesz?



2019. jún. 28. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Jegeld egy kicsit az segít. A Cataflamot szedd tovább . Ha nem múlik akkor azért menj vissza.
2019. jún. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Flector-t szedek, nekem össze is varrták a lyukat :(

Ma 4-ik nap és most érzem, hogy talán picit jobb, de még mindig kicsit dagadtnak érzem, meg fáj is. Gondolom ebben a melegben lassabb is ez a folyamat. Hétfőn megyek varratszedésre :) remélem addigra már nem fog fájni

Próbáld esetleg jegelni és valahogy kibírni-mondjuk szerintem ha 3 helyett 4 cataflamot szedsz be egy nap, semmi bajod nem lesz,csak hosszútávon nem szabad ezt csinálni.

Kitartás :)

2019. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

wow, hát ez nagyon fura.

Nekem annak idején 4-et húztak és varrtak, de egyáltalán nem fájt utána, kaptam gyógyszert is, de pont ezért nem is szedtem be.

Persze 2 hétig nagyon legyengültnek éreztem magam, de fájni nem fájt.

2019. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es, nem jó ötlet a napi 4 Cataflam - azért hat a fájdalomcsillapító a kérdezőnek egyre kevesebb ideig, mert kezd hozzászokni a szervezete.

Kérdező, azt javaslom, inkább próbálj ki más fájdalomcsillapítót - a váltás "becsapja" a szervezetedet is és jó eséllylel megint hat elegendő ideig.

Gyógyszertárban meg tudják mondani, melyik a jó rá.

2019. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 6-ost húzták, de csak aznap fájt nagyon, ha már harmadik napja ennyire fáj, akkor lehet meg kellene nézetned fogászaton, ha gyulladásban van, akkor antibiotikum kell rá.
2019. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!