Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóm van, és chipset,...

Fogszabályzóm van, és chipset, kekszet, csokit eszek, illetve mogyorót. Nem kellene?

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod normálisan takarítani akkor lehet , de általában ezeket nem javasolják. Főleg pl a snickerst vagy marsot tiltják.
2019. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezek kemények. Egy rossz harapás és lepattan egy-két brekett, vagy megsérül az ív. Persze nem feltétlenül lesz így, de mivel (szerintem) marha drága újat ragasztatni, én inkább kerülöm az ilyen kajákat.
2019. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
karamellás dolgokat nem ajánlják, mogyorót se nagyon, chipssel elvileg nincs gond
2019. júl. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Két évig volt fogszabályzóm, és ettem mindent (chips, popcorn, karamella, mogyoró, rágó stb.) semmi sem történt, le se esett semmi, úgyhogy szerintem nyugodtan amíg ki tudod takarítani.
2019. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nataaliavok válasza:
Nem veszítesz vele ha ezeket elhagyod,de a fentiek közül egyik sem ragad bele szerintem ,csak rágót ne meg karamellát .Én is fogszabis vagyok az utolsót meg nagyon nem értem mivel nkm nincs olyan hónap hogy ne történne vele valami balszerencse:C
2019. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem balszerencse, inkább szerencsés az, akinek sosem történik vele semmi. :) Nekem is minimum két havonta igazítani, visszaragasztani kell valamit, de van hogy gyakrabban.

Fenti ételek elhagyásával nyilván minimalizálsz annak az esélyén, hogy javítgatni kelljen. Nem tiltott semmi, csak az ember egy idő után mérlegel, hogy ér e az a zacskó mogyoró 8 ezer forintot, vagy annak többszörösét, ha úgy van... :D

2019. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!