Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogmosás után mindig vérzik a...

Fogmosás után mindig vérzik a foginyem. Egy pár hete jelentkezett. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Illetve ha az orromat fujom véres szokott lenni a takony. Ez lehet komoly? Amugy sosem vérzik az orrom csak ugy.

2019. jún. 29. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogínyvérzés attól is lehet, hogy túl erősen nyomod a fogkeféd, mikor azt a részt mosod, ahol az ínyed is van. Ezzel vigyázni kell nagyon, mert fogvesztéshez vezethet. Orrvérzésem nekem is volt, de akkor, mikor a korábbi munkahelyemen dolgoztam, sőt, valami fekete por is rajt volt a zsepit orrfújáskor. De a magas vérnyomástól is lehet.
2019. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél puha szálú fogkefét.
2019. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A vérzékenység C a vitaminhiányából ered. Más néven skorbutnak hívják, ami miatt meggyengülnek a hajszálerek. Egyszerű a megoldás! C vitamint kell bevinni! Askorbin savat kell fogyasztani, legalább napi 30 mg/kg, sok vízben elkeverve. Ajánlatos legalább normál mennyiségű vizet fogyasztani mellé, napi: 2,5-3 liter! Én is ebben a helyzetben voltam, kipróbáltam mindenféle biszbaszt, fogkeféket, szájvizeket, fogjrémeket, de csak a fent említett módszer hozta rendbe! Askorbin savat lehet kapni patikákban, és bio boltokban is, és nem egy drága dolog! Jobbulást!
2019. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!