Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hyperol tablettát hogy alkalma...

Hyperol tablettát hogy alkalmazzam?

Figyelt kérdés
Bal felül a rágófogam gyermekkorom óta egyre csak romlik, letörik, szuvasodik. Jelenleg már alig látszódik ki az ínyemből és még így is akkora lyuk van benne, hogy a mellette lévő fogakat is megtámadta. A fogkefe sörtéje már nem ér be a lyukba így bármi mással szoktam pucolgatni, mknden evés után, hogy tiszta legyen, plusz rágót szoktam bele dugdosni. Ettől a piszkálgatástól begyulladt, ugyan nem fáj, viszon mindig vérzik. Nem szeretném, hogy tovább romoljon. Nagyon káosz, és szégyellem magam, hogy hagytam így tönkre menni. Rettegek a fogorvostól, ez az egy rossz fogam van, de mindig húzom-halasztom. Most megláttam ,hogy csinálnak altatásban kezelést, nagyon megörültem, viszont babát várok, így még egy fogröntgent sem tudnak csinálni (Felhívtam őket telefonon). Minekután meg kell várnom a szülést/szoptatást, így most le szeretném húzni a gyulladást róla, le szeretném fertőtleníteni, kipucolni, úgy, hogy ne sértsem meg és belül a lyukban is fertőtlenítő hatást érjek el.Hyperolt olvastam, hogy terhesen is lehet, nem árt a babának és fogorvosok használják, olyan szuper dolog. Hogy használjam? Hogyan juttassam be a lyukba? Öblögessek? Ecseteljem? Hogy? Kérlek titeket, most ne azzal törődjetek, hogy felelőtlen vagyok, mert hagytam elromlani, meg árt a babának stb. Én is tudom, hogy árthat a babának, ezért akartam gyorsan cselekedni, és vagyunk még egy pár millióan , akik puszta félelemből elhanyagolnak egy, fogat. Köszönöm előre is.

2019. júl. 5. 07:48
 1/1 anonim ***** válasza:
A tablettát vízben feloldod (rajta van a dobozon, hogy milyen mennyiségben kell keverni, de általában 3%-ost szoktak). Veszel patikában műanyag fecskendőt és azzal fecskendezed a fogra. Ne nyeld le... így nem árthat a babának.
2019. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!