Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy alkalmazzam a hüvelyflóra...

Hogy alkalmazzam a hüvelyflóra visszaállító tablettát?

Figyelt kérdés
A doki felírt egy hüvelykúpot amit a patikában külön kellett készíttetni. Emellé írt föl egy másik tablettát is ami helyre állítja a hüvelyflórát, mert elvileg ez a kúp leírt mindent ami él és mozog. Na már most van 10 darab kúpom és a flóravisszaállító tablettából is annyi van, mindkettőt napi egyszer kell alkalmazni, viszont azt nem tudom, hogy először menjek végig 10 napig a kúpon és utána 10 napig a visszaállító tablettán vagy egyszerre alkalmazzam mindkettőt. Lehet, hogy hülye kérdés de inkább megkérdezem, a válaszokat előre is köszönöm.
2017. jan. 13. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A helyreállítót akkor kell alkalmazni ha a gyógyszertári kupot abbahagytad
2017. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Még annyi kérdésem volna, hogy az van a visszaállító tablettára írva, hogy vagy mensi előtt 10 nappal kezdjem el használni vagy rögtön a mensi után. Ezt mennyire kellene komolyan venni? Persze gondolom nem véletlenül írják rá, de ez nekem meg most csak úgy lenne megoldható ha várnék a következőig, de mivel nem túl kellemes a problémám ami miatt ezt az egészet csinálni kell mihamarabb elkezdeném a dolgot. Szerintetek így is hatásos lesz?
2017. jan. 13. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász azt mondta hogy vérzés után kell. Ha megnézel pár ilyen készítmény betegtájékoztatóját ott is ezt fogják írni.
2017. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!