Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történhetett velem?

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés

Bal oldalon tegnap betömtek egy fogat. Előtte az érzéstelenítő nem hatott. Valamiért már múltkor sem hatott másik fognál :( Eddig nekem mindig hatott az első érzéstelenítő (sok fogászati kezelésen túl vagyok már). Ahogy tegnap megkaptam az érzéstelenítőt be is könnyeztem mert fájt. Kaptam még egyet a fogorvosi székben. A bőr egy kicsit elérzéstelenedett de a fogak nem, majd már szinte végeztünk akkor érzem hogy el kezd hatni az érzéstelenítő a fogakba is. Az első szuri után fél órával legalább.

Múltkor is ugyan így jártam mi miatt nem hat azonnal csak bő fél óra után?


Most mellesleg lett egy arcdagadásom is a szurik miatt, ami még reggelre sem lett kisebb, talán még nagyobb is.

Sima fogtömés volt, ráadásul nincs gyökérkezelt fogam azon az oldalon (gondoltam olyanra hogy nem e az kezdett épp rosszalkodni, ami ugye néha be is gyulladhatna "magától")

Arcdagadás miért lehet?



2019. júl. 6. 09:22
 1/1 A kérdező kommentje:

Dagadásra talán magyarázat ez:

[link]

2019. júl. 6. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!