Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy második felső örlőfog...

Egy második felső örlőfog kihúzás után hány napig fájhat a fog?

Figyelt kérdés

Tömték, majd kiszedték a tömést, gyökérkezelték, végül kihúzták.

Péntek este húzták, de még mindig fáj és a mellette lévő fog ínye vérzik is.



2019. júl. 22. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Ha kihúzták, nem fájhat a fogad. Maximum a helye!
2019. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De nem a kérdésre válaszoltál, úgyhogy jelentettelek. Nem bírom, ha valaki, csak azért ír, hogy okoskodjon és a hozzászólásának semmi hozzáadott értéke sincs.

De amúgy nekem a mellette lévő fogam is fáj és nemcsak a fogam helye. És vérzik az ínyem. Jónapot.

2019. júl. 22. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha azt érzed folyamatosan, hogy fáj, akkor vissza kellene menned, mert jó eséllyel egy picike darab letört a gyökérből és bent maradt. Én 2 alkalommal is jártam így.


Ha nem éles a fájdalom, hanem tompa, és Cataflam-ra, v Algopyrin-re enyhül, akkor valószínűleg még max. 1-2 nap eltelével meg fog szűnni.


Én a saját tapasztalataim alapján írok ezeket, nem vagyok szakember a témában.

2019. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Feszito erzest erzel?

Nekem anno, mikor kihuztak felulrol a fogamat, nagyon megbojgattak az inyemet, nekem kb 1 hetig fajt, foleg ejszaka. Ha a mellette levo fogat nyomtam meg, ugy is fajt a helye.

Ugyanigy tomott, gyokerkezelt, aztan masik doki altal ujbol gyokerkezelt fog volt. De az elso doki rosszul idegelte ki, igy mar caak idohuzas volt a tovabbi kezeles, menthetetlen volt.

2019. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hiába jelentesz. Te írtál hülyeséget. Ezen a jelentés nem segít. A kérdés attól még értelmetlen marad.

Menj orvoshoz, ha annyira fáj. Vagy rágj szegfűszeget. Üdv.

2019. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!