Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges az hogy valakinek...

Lehetséges az hogy valakinek tüszös mandulagyulladása legyen, rajta ne mutatkozzanak tünetek, de terjessze és mások elkapják?

Figyelt kérdés
A barátom bekerült a korházba tüszős mandulagyulladással, és az orvosok azt mondták hogy nyálon keresztül terjed, és mivel nem ivott senki után valószínüséggel tőlem kapta el, de én pont egy hete voltam az orr és gége orvosnál aki megállapította, hogy orrsövényem van, de megvizsgálta a torkom is meg megtapogatta a manduláim ha nincsenek e felduzzadva, és még mondta is hogy azzal semmi baj nincs.Volt röntgen is csinálva de a manduláim teljesen egészségesek voltak. Utána olvastam a tüneteknek és nem jelentkeztek nálam, viszont azt mondta aqz orvosa hogy attól függetlenül, hogy nem jelentkeznek valakinél a tünetek még lehet hordozó, ez igaz? Több barátnőm, családtagom is ivott utánam, de nem lett semmi bajuk.
2019. aug. 2. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lehetsz vírushordozó tünetek és megbetegedés nélkül.
2019. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mandulát nem rontgeneznek, de ne zavarjon....
2019. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arcüreg röntgen volt az vagy orrsövényre csinálták.
2019. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de látszodtak a manduláim, mondta az aszisztensnő is
2019. aug. 2. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Orrmandula látszódhat
2019. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!