Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másnál is okoz hasmenést a...

Másnál is okoz hasmenést a szentkúti víz?

Figyelt kérdés

Szoktunk járni Mátraverebély-Szentkútra és mindig iszunk és viszünk a "csodavízből", abból, ami a kútból több csapon keresztül megnyitható a templom mellett, a padoknál, de most legutóbb az egész családnál hasmenést okozott az a víz. És tuti, hogy az, mert ha nem iszunk belőle, akkor nincs gond. Na, nem durvára kell gondolni, hanem csak hogy picit meghajt, picit mintha görcsölne is a has és ivás után menni kell - eddig ilyet nem tapasztaltunk.


Más is tapasztalt ilyet?


Nem lehet, hogy valami fertőzés került bele abba a kútba?


Egyáltalán vizsgálja azt valaki ott?


Vagy csak az ördögöt űzi ki belőlünk? :D


Kérem, hogy csak olyan válaszoljon, aki ivott belőle mostanában, köszönöm!



2019. aug. 3. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én kb 2 hónappal ezelőtt voltam ott. Mi hoztunk is onnan vizet és én kb 2 litert is megittam belőle. Hasmenésem volt és be is lázasosdam. A páromnak is volt enyhe hasmenese meg apukamnak is. De pl anyumamnak és a mamámnak semmi baja nem lett tőle.. lehet én érzékenyebb vagyok az ilyenre nem tudom.. de kb 1 napig csak feküdni tudtam a láz miatt. Viszont másnapra semmi bajom se volt. Énis arra gondoltam , hogy lehet valami baktérium a vízben.
2019. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1-es: Szia! Köszi a választ, ment a zöld!


(Mi azelőtt sosem tapasztaltunk ilyesmit - bár akkor mindig a felső forrásból ittunk és nem a lenti kútból, nem tudom, hogy van-e összefüggés és mi történhetett.)

2019. aug. 4. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindegyikből ittunk. Egyébként pár hete hallottam a rádióban, hogy vigyázzunk a forrás vizekkel mert szennyezett lehet.
2019. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót! Akkor ezek szerint már jobb, ha nem iszunk forrásvizet és akkor valamiféle kólibaktérium állhat a háttérben. Szerencsére csak enyhe volt nálunk és remélem, hogy nem okoz ez szövődményeket, de nálunk se láz se hányás, se nagy hasmenés nem volt szerencsére.

De azért jobb félni, mint megijedni.


Én úgy tudom, hogy ilyen enyhébb esetben nem kell vele orvoshoz menni és már elmúlt, szóval remélem nem lesz maradandó bajunk....


Azért elszomorító!:(

2019. aug. 5. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy nem lesz énis kihevertem 1 nap alatt. Csak eléggé csalódott voltam, hogy a csodaviz inkább megbetegitett...😀
2019. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát kihajtotta belőlünk a rosszat. :D


De igen, csalódás....:(

2019. aug. 6. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!