Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kell kezelni a nyári...

Hogyan kell kezelni a nyári náthát?

Figyelt kérdés
Ezen a nyáron már másodszorra vagyok tiszta náthás, köhögök, minden bajom van, megspékelve azzal, hogy szenvedek a melegtől is. Nyilván nem kívánom a forró teát, sem a takaróba burkolózást. Mit lehet ilyenkor tenni?

#orrfolyás #nyári nátha
2019. aug. 12. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal, mint télen annyi, hogy nem iszol forró teát. De egyébként minden más szert ugyanúgy lehet nyáron is használni.
2019. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan lazán kell kezelni, mint máskor. Nem kell vele csinálni semmit, elmúlik magától ugyanannyi idő alatt, mintha mindenféle csodaszereket vetnél be.
2019. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az immunrendszered a béka popója alatt van. Én gyógygombákat szedek. Nekem nagyon bejött.
2019. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem csak nem jól tolerálom a klímát. Amúgy meg intenzíven sportolok és vitaminokat is szedek. Az edzőtermet szokták 16 fokosra lehűteni, valószínűleg ott fáztam meg.
2019. aug. 13. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!