Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthát egymástól vissza lehet...

Náthát egymástól vissza lehet kapni? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Párom december elején hazahozott egy vírusos náthát, elkaptam tőle én is. Nagynehezen 10 nap alatt kigyógyultunk. December 20-án el kellett vinnem az anyját kocsival, náthás volt, tüsszögött. 22-re újra náthás lettem, egy hét alatt leküzdöttem, láz is volt meg minden ami kell. Tegnap elött volt nálunk a nővére délelőtt, aki szintén beteg, összetüsszögte a páromat, ma estére már folyott az orra, fáj a feje, hőemelkedése van.

Nekem a munkám miatt nem lehet ezt csinálnom! Most számíthatok rá hogy újra beteg leszek én is? Orvosnál voltam, mindkétszer vírusos betegséget mondott. Szedem a multit, c-d vitamint, sportolok, gyümölcs-zöldség, 180cm-80kg vagyok. Ennél többet nem tudok csinálni. Táppénz miatt a fizetésemmel bajban leszek, ha még hiányozni fogok kirúgnak! Viszont nem mehetek be betegen, mert a munkámban most nagyon fontos hogy ne betegítsem meg a többieket.


2018. jan. 2. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, az immunrendszeren múlik. Egy kipihent, nem stresszes szervezetnek meg se kottyan egy náthavírus.
2018. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van pár száz náthát okozó vírus, úgyhogy ez nem visszakapás, hanem egy másik variáns éppen.
2018. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!