Lehet a hiv jele?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja volt az aktus és egy hete megjelent 1-2 pirosas folt rajtam. (Hasonló a szúnyogcsípésre, viszket de nem múlik el. A szúnyogcsípés amit utána szereztem hamarabb elmúlt, mígezek most is itt vannak) Tényleg nincs rajtam sok, van a csuklómnál egy, bimbóm felett, nyakamon....

Egyre jobban paráztatom magam, hogy ez bizony az de szegeden hova tudnék ezzel elmenni? Kell előtte telefonálni vagy bejelntkezni?

Bocsi hogyha kicsit katyvasz az írás, köszönöm a válaszokat!


2019. aug. 20. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Háziorvos megfelelő helyre tud irányítani.
2019. aug. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szegedi, nincs itt háziorvosom és kétlem hogy egy anonim dologhoz kellene a háziorvosom..
2019. aug. 20. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a háziorvosodhoz (mindegy, hol van) és elmondod neki a panaszaidat és azt, hogy esélyes, hogy HIV fertőzött vagy. Ő elküld egy HIV tesztre és az eredmény alapján biztosan tudni fogod, hogy pozitív vagy-e, nem kell mindenféle, esetleg beképzelt tünetek miatt stresszelned magad. Minden orvost köt a titoktartás, egyik sem fogja másnap a vacsora mellett azt mesélni a családjának, hogy képzeljétek, xy HIV fertőzött.
2019. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Valakinél négy öt év múlva jelenleg tünetek. Valakinél 2.na nem hinném hogy nálad pár hónap után.A másik meg az hogy volt egy ember aki fertőzte a lányokat 120 lánnyal feküdt le mert meg akarta őket fertőzni és kb 30 kapta el. Úgyhogy nem kell itt az ördögöt a falra festeni. Legközelebb meg húzzál gumit.
2019. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 de sajnos egy héten belül szegeden leszek és úgy olvastam hogy ott van anonim vizsgálat, ami talán 1 vagy 2 hét. Csak fogalmam sincs hogy hol meg hogyan megy

#4 kedves ember lehet😅 lehet beparázom amúgy is, de lett volna gumi ha kiderült volna hamarabb, hogy megcsalt és ott lett egy gyerek😂 (1.5 éve vagyunk/voltunk együtt, most szül. Eddig volt gumi csak május körül egyszer nem) de köszi a választ!

2019. aug. 20. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem az, de azért menj el, legalább megnyugszol illetve évente amúgy sem árt egy szűrés.
2019. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. aug. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!