Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 5 év után lenne már jele a...

5 év után lenne már jele a HIV-nek?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt pár hónapra szétmentünk a férjemmel, sajnos akkor csinaltam egy hülyeséget. Belementem egy egyéjszakás kalandba. Se előtte se utána nem volt kapcsolatom más férfiakkal, tehát nem vagyok egy szutyok, akkor így alakult. Aztán kibékültünk a férjemmel, lett egy most 3.5 éves gyermekünk is. A napokban kezdett foglalkoztatni a dolog, hogy mi van ha megfertőzött??? Szerintetek lenne már valamilyen tünete?
2015. márc. 25. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, lehet nagyon hosszú a lappangási ideje, de többnyire pár hét után jelentkeznek az első tünetek, influenzára hasonlítanak. Nálunk szerencsére annyira nem elterjedt betegség. Ha ennyire parázol, csináltass egy tesztet, nem tart semeddig, szvsz kár aggódnod, 5 év alatt már kijött volna.
2015. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hol csinálnak olyan tesztet ami azonnal kész? Megütne a guta ha heteket kéne rá várnom. Otthoni teszt megbízható?
2015. márc. 25. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez azért nem egy terhességi teszt:)
2015. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a terhes kismamákat automatikusan szűrik, vagyis tutira rendben vagy, különben akkor kibukott volna. Ne parázz, csak a lelkiismereted dolgozik.
2015. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Andizsuzsi kedves vagy, hogy öntöd belém a lelket, de sajnos nem szűrnek automatikusan :-( . Egyébként nem értem miért.
2015. márc. 25. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly immunrendszer kell, hogy valakinél ne okozzon panaszt az első pár hét után, utána pedig folyamatosan romlik a beteg állapota, kezelés nélkül fél-1 év és kialakul az AIDS, onnantól már tényleg nincs sok hátra, ha nem kezelik, szóval felesleges aggódnod.
2015. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászaton van ingyenes hívszűrés. el kell menni.
2015. márc. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andizsuzsi ***** válasza:
A másik lehetőség, hogy elmész vért adni. Ott ezer százalékra szűrnek, és mivel szinte biztos, hogy nem vagy fertőzött, még jót is cselekszel :-)
2015. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!