Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Viszket a karom már egy hete,...

Viszket a karom már egy hete, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Nem látszik semmi,kivülről szabad szemmel nem látható semmi.Nincs bőrpír,semmi elváltózás látszata de szét tudnám marni annyira viszket.Isopropil alkohollal bekentem,egy rővid ideig segített.Borotválkozás utáni alkohollal lefujtam,az is segített egy rővid ideig.Mi lehet a kiváltó ok?
2019. szept. 12. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ételallergia.
2019. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi van most.

Én is viszketek egy ideje, meg a barátnőm is. Semmi elváltozás a bőrünkön.

2019. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak simán kiszáradt. Arra meg nagyon nem jó az alkohol, mert attól még szárazabb lesz.

Én első körben bekenném testápolóval, vagy Bepanthennel.

2019. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Étel alergiám nincs.

Kentem már mindennel amit felleltem itthon,alolam kenőcs vagy bölcsőzsír még nem volt de nem is lesz :-D .Viszont csak a jobb karom viszket könyék tájon és a feleségem is panaszkodik,hogy neki is úgyan ott viszket már egy idelye.Bermuda háromszög és a világ nyolcadik csodája ez?Mármint ez is egy megoldatlan rejtély?Most lehet mondani,forduljak orvoshóz,de nem szeretnék a színe elé járulni.Miatta bénult le a bal oldalam mert kétszer egymás után félre kezelt.

2019. szept. 12. 12:29
 5/5 A kérdező kommentje:
A választól függetlenül mindenkinek ment a zöld pacsi
2019. szept. 12. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!