Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
3 hete beteg voltam, láz,köhögés,orrfolyás stb. Antibiotikumot kaptam rá, el is múlt minden bajom, de másnap ahogy befejeztem az antibiotikumot elmentem egy buliba ahol nagyon berugtam. Majd az ezt követő napokon kb heti 3-4x szintén sokat ittam és most az előző héten elkezdtem köhögni, meg sárga hurutot felköhögni. Elmentem a háziorvoshoz megint aki azt mondta kicsit zörög a tüdőm és megint antibiotikumot kaptam. 4 éve dohányzok, most azt is lecsökkentettem napi 3-4 szálra de nem akar elmúlni a köhögésem. Lehetséges hogy az előző vírusból nem gyógyultam ki a sok ivás miatt? Tüdőröntgenre akart elküldeni az orvos, de nem mertem neki elmondani hogy sajnos az utóbbi időben, mióta abbahagytam az antibiotikumot nagyon sokat ittam. Azon kívül hogy köhögök és néha sárgát köhögök fel semmi más bajom nincsen. Mi okozhatja ezt? 26/F
2019. máj. 20. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a tüdőröntgennek ahhoz hogy sokat ittál mostanában? Menj csak el.
2019. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!