Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek mi valt be megfazasra?

Kinek mi valt be megfazasra?

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengrtek c vitami ( ha bírja a gyomrod) , cataflam, pár korty szeszes ital, az az erősebbik fajta. Jobbulást!
2019. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
elmúlik magától
2019. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pihenés, fekvés, sok tea.
2019. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, pont benne vagyok a takonykórban. :/

Sok-sok-sok mézes tea, ami a csövön kifér.

2019. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az idő és a türelem.
2019. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

-feles pálinka (amúgy utálom) esténként 1x

-rengeteg hársfamézes tea

-nurofen cold and flu 3x2


2nap alatt MINDEN elmúlt;)

2019. szept. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esténként egy kád (nagyon)meleg fürdővíz. Beleülök, addig melegítem tovább forróval, amíg elbírja a bőröm. Aztán szundikálok benne, ha hül, újra felmelegítem forróvizzel, néha fél órán át is. Amikor kiszállok, néha 38-39 fokra is felmegy a testhőmérsékletem, de ez nem kellemetlen, nem olyan, mintha lázam lenne. (Ha a tűző napon hosszabb ideig dolgozok, szintén felmegy a testhőmérsékletem, és egyáltalán nem zavar a kánikula, nem okoz semmiféle kellemetlenséget.)

A forrófürdőben szundikálás bevált fizikai fáradtság, izomláz ellen, vagy ha sokat voltam télen a szabadban, és nagyon áthültem.


Szívproblémásoknak nem ajánlott!

2019. szept. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tomika36 ***** válasza:

Erős fokhagyma-krém leves, bele kockázva pirítós kenyér és egy kanál erős Pista! Mindezt már akkor, ha érzed, hogy kerülget a nyavaja. Évek óta semmi bajom, míg körülöttem szenvednek a takonytól! Tényleg hatásos. Nem csoda, hisz a fokhagyma minden kórokozót kitakarít. Csodaszer! Ha valakinek ez durva lenne,egyen fokhagymás pirítóst. Én egy szelet kenyérrel egy gerezdet szoktam rá dörzsölni, vajjal sóval. Ne foglalkozz ha más prüszköl az illatától. Ha már elkapott téged a kór, akkor még hatásos lehet a torma is. Legjobb inhalalálni. Frissen kiásod, megmosod, és ledarálod. Minél finomabbra darálod annál erősebb lesz. Utána -de TÉNYLEG - nagyon óvatosan az orrodon keresztül felszippantod a "gőzét" jó hosszan, mélyen. Tényleg vigyázz mert ha túl közelről szivod nem fogsz levegőt kapni. Először távolabbról probalkozz majd fokozatosan közelits. Rendesen kitisztitja az orr járatait. Utána egy forró neocitran és mehetsz az ágyba.

Jó gyógyulást!

2019. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!