Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Narancssarga hig folyadek...

Narancssarga hig folyadek folyik az orrombol, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy masfel hete lebetegedtem,de mar kigyogyuloban vagyok. Ma vettem eszre,hogy ha huzamosabb ideig lefele nezek ugy hogy hogy a fejem is le van hajtva az orrombol olyan sebesseggel el kezd “omleni” egy narancssarga folyadek ami olyan hig mint a viz. Olyan erzes mint mikor elinduli egy erosebb orrverzes. Sosem tapasztaltam meg ilyet. Csak a jobb ortlyukambol folyik. Mi lehet ez?

2019. szept. 28. 18:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni,hogy olyan sebesseggel folyik,hogy csopog,ele kell tennem a kezem amig felallok zsebkendoert,es tele van szinte a kezem vele.
2019. szept. 28. 18:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Van valamilyen különösebb szaga? Nem kerülhetett a közelmúltban valamilyen idegen test az orrüregedbe?
2019. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs szaga,nem kerult bele semmi
2019. szept. 29. 00:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt már ilyen erős nátha előtt 1-2 napig, majd besűrűsödött.
2019. szept. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez genny ami az orrból folyik és ha összedörzsölöm az ujjamon lágy szaga van 😀 cseppet sem undorító jelenség max hallásra az egy kicsit 😂
2020. dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező amúgy lány vagy vagy fiú? 😀
2020. dec. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!