Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vér folyik a fenekemből....

Vér folyik a fenekemből. Mitől lehet? SOS!

Figyelt kérdés

Szedtem Doumox 1000 antibiotikumot mert megvoltam fázva. Néhányszor kihagytam a probiotikumot. Éjjel 3:00 kor keltem nagy fájdalmakkal a gyomromban. Görcsök, hasi fájdalmak. Eszek, de állandóan érzem, hogy éhes vagyok. Éjjel vettem észre, hogy ahogy érzem, hogy űríteni kell, vér folyik belőlem. Voltam máma ügyeleten, megvizsgált a doki, minden rendben. Betette az ujját, és nem volt véres. Kivettem gyógyszertárban Enterol 250 MG probiotikumot. Most nem járok annyiszor WC-re de azért járok.


Pánikba vagyok esve, szédülök, félek iszonyatosan.


Mi lehet ez? Totálisan be vagyok parázva. Állandóan korog a gyomrom, de állandóan éhes is vagyok.


Kérlek segítsetek. Bele fogok ebbe őrülni komolyan mondom.


2019. ápr. 29. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugi. Szerintem attól vagy rosszul, hogy bepánikoltál. Valószínű csak egy pici sérülés volt a végbelednél, ami már meg is gyógyult. Nem olyan ritka dolog ez, nem fogsz belehalni. Már egy egész pici vér soknak látszik a wc-ben, mert pirosra festi a vizet benne. Ha napokig nem múlik el a probléma, akkor újra menj el az orvoshoz.
2019. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Sajnos,az antibiotikumok tudnak ronda dolgot csinálni,ki irtják a bélben élő jó baktériumokat a bélflórát. Helyre fogsz jönni, az enterol jó rá,probiotikum.Egyél sok kefirt,joghurtot és savanyú káposztát az rendbe rakja a bélflórádat.
2019. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. És amikor pisilek automatikusan csöpög a vér a seggemből. Én elmennék ügyeletre, úgy bevagyok pánikolva most
2019. ápr. 29. 16:45
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha kivérzek? Mindenfélét olvasok a neten. Nagyon félek
2019. ápr. 29. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Fejezd már be! Kulturáltan nem bírod kiírni a kérdést?
2019. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Gyakorikérdések.hu oldal-nak nem azért ez a neve, hogy egy kérdést nagyon gyakran feltegyünk., pedig, te úgy gondolom, hogy így értelmezed.

Tegnapelőtt 12 óra 10 perckor feltettél ez ezzel kapcsolatos kérdést. Más megfogalmazásban ugyancsak tegnapelőtt 20 óra 55 perckor ismét feltettél egy kérdést, a kérdés ugyanarra a problémára és személyre utal vissza.

Ma 8 óra 09 perckor ismételten kiírtál egy kérdést, majd írod, hogy voltál orvosnál a problémával, aki azt mondta, hogy minden rendben, az antibiotikum alkalmazása okozta ezt a problémádat. Erre ma 16 óra 35 perckor megint kiírsz egy ugyanerre vonatkozó kérdést.

Betartottad az orvos utasításait??? Ha igen, akkor kuss, fejezd már be, szedjed a gyógyszereidet, és rendbe fogsz jönni.!

2019. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy valakinek az antibiotikumtol vérzik a végbele. Ne hulyeskedjetek mar.
2019. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
09:18 Akkor mitől?
2019. ápr. 30. 09:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap doki betette az ujját és nem volt véres.
2019. ápr. 30. 09:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban igaz, az antibiotikum inkább erős hasmenést okoz, esetleg véres-nyálkás hasmenést ami súlyos bélgyulladás lehet.Na de hogy spontán csak úgy vérezzen?! Ki kell alaposan vizsgálni.
2019. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!