Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véraláfutásokból viszkető...

Véraláfutásokból viszkető piros foltok?

Figyelt kérdés

6 nappal ezelőtt rengeteg pici véraláfutásszerű folt jelent meg a csípőmön egy tenyérnyi helyen. Mivel előtte 2 nappal volt egy megerőltető túrám arra fogtam. De másnapra még több lett, egyre több helyen. Nem fájtak, nem viszkettek, semmi tapintásuk nem volt. Elmentem bőrgyógyászhoz, nem tudott semmit mondani, csak felírt egy krémet meg egy érfalerősítő gyógyszert, és pénteken kell visszamennem hátha akkor okosabbak leszünk.

Csakhogy egyre több véraláfutásom lett, egyre nagyobbak is, de a legelsők átalakultak piros kiütésekké amik már puklisak voltak és rettentően viszketnek. Ma már az egész testem kibírhatatlanul viszket, csak a legnagyobb véraláfutások nem alakultak át. Ma, hétfőn nincs bőrgyógyász ott ahova járok, szóval csak holnap tudok elmenni leghamarabb, de kíváncsi vagyok addig hátha valaki tudna e valamit mondani rá mi ez, volt már valakinek hasonlója?



2019. szept. 30. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valamiféle fertőzés lesz a bőrön keresztül.

Alapjában véve ez amit leírsz kb. a leukémia tünete lehetne, de mivel túrázni voltál és úgy jelent meg, ez tuti vmi bakteriális fertőzés ami a bőrödön át jutott be

2019. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy allergia...

Hány éves vagy?

2019. okt. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

24 leszek novemberben.

A leukémiától tartok én is baromira, de semmi egyéb tünetem nincs, nem is volt. Amióta a véraláfutások átalakultak viszkető pöttyökké, azóta nincsenek is új véraláfutások, csak viszkető pöttyök.

2019. okt. 1. 04:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Más -nem bőrrel kapcsolatos tüneteid- vannak? A bőrgyógyász mit állapított meg?
2019. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy csak mezei ekcéma :')
2019. okt. 4. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!