Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szoval be van gyulladva a...

Szoval be van gyulladva a legcsovem, a mellkasom is faj egy kicsit kozepen (de csak, ha levegot veszek) es a hatam is egy kicsit. Ez tudogyulladas?

Figyelt kérdés
Nem vagyok laza, sem faradt, sem sapadt, sem levert, es nem kohogok semmi ilyesmi.Es meg nathas sem csak amit fent felsoroltam!
2010. júl. 16. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit mondott rá az orvos?

(Tüdőgyulladást egyébként röntgenfelvétellel diagnosztizálnak, nem internetes távgyógyítással.)

2010. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azert kerdem itt mert nem tunik veszesnek es ha nem muszaly nem megyek orvoshoz!
2010. júl. 16. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a tüdőgyulladás 40 fokos lázzal jár. Észre fogod venni.
2010. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Ismerek olyan gyereket akinél még csak hőemelkedés sem volt,mégis tüdőgyulladást találtak.
2010. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mar semmi bajom csak egy napig tartott.Nem tudogyuladdas volt!
2010. júl. 22. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!