Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 hete megvoltam fazva.3-4...

1 hete megvoltam fazva.3-4 napig elegge kohogetem. Mar jol vagyok de elkezdett szurni a mellkasom es a hatam. Tudogyulladas lenne? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Mikor kohogtem jott fel egy kis valadek neha.Szintelen volt.Keddre kaptam idopontot de az meg 2.5 nap.Nemlehet nagy gondom ha megis az lenne?Vagy meg jobban begyulad es nehezebb lesz kimaszom belole?Mit tegyek?Tudom nem vagytok orvosok csak tanacsok kellenenek ha esetleg volt valaki hasonlo helyzetben.Koszi
2010. okt. 2. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg mellhártyagyulladás.
2010. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom!Remelem semmi komoly!
2010. okt. 2. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindennemű gyulladásos folyamaz ellen jó, ha beveszel egy kis ideig naponta 6-7eMg C-vitamint. Ez antioxidáns és jó az ilyesmi ellen.
2010. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel vagy hörgőhurutod van vagy pedig tényleg tüdőgyulladás, bár az lázzal járna.
2010. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!