Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet komolyabb baj?

Ez lehet komolyabb baj?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon idős, de másodikos-harmadikos korom óta egyre gyakrabban kezdett el fájni a fejem mig kb minden 2.nap fajt kicsit masnap migren. Most kb egy honapja minden nap megallas nelkul faj a fejem es migrenem is gyakran van,4szer mar hánytam is tőle. Nemrég pedig elkezdett fájni mind2vesém de nem fáj a vizeletem,nehezen kapok levegőt sokszor, nagyon kimerült vagyok, és a szívemben (bár ez nem hiszem hogy nagyon nagy dolog lenne) neha erzek egy kis szurast meg ha hirtelen mozdulatot vegzek kicsit olyan mintha nyomna vagy össze szorulna aztán pár másodperc múlva"kienged"

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2019. okt. 17. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehet súlyos. Kéretik felkeresni egy belgyógyászatot! Az iyen tüneteket súlyos állapot jelének kell tekinteni, amíg az ellenkezőjét nem igazolják.
2019. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!