Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az emberi vizelet fertőző?

Az emberi vizelet fertőző?

Figyelt kérdés
Lehet hülyének fogtok nézni de nekem ez a fobiám ezért undorodok a vizelettől. Mindegy kié, állatétól,emberétől egyaránt a sajátomtól is.Azért félek ettől mert minden féle fertőzés eszembe jut róla,amiket el lehet kapni.Szagát sem bírom, tehát magát az anyagot vagy nemtudom hogy lehet megfogalmazni.Ez normális vagy inkább már beteges? Vagy van okom aggódni, tehát valós félelem vagy csak én hiszem ezt? Van olyan akinek hasonló fóbiája van vagy én vagyok elmebajos? :D

2019. okt. 26. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó trollkodni?
2019. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha beteg egy ember, akkoe lehet fertőző, de alap esetben nem az. A széklet már igen, az emberi bélrendszerben sok minden előfordul
2019. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"A húgyhólyag normál körülmények között steril, nincs benne baktérium, mint ahogy a vizeletben sem" Max húgyúti fertőzésnél. És igen, a félelmed beteges, ez valami fóbia lehet
2019. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fertőző, hacsak nem beteg a tulajdonosa, amint már írták előtte. Nem emlékszwm pontosan mire, de láttam tv-be h vmilyen csípésre pl. rá kell pisilni és az gyógyítja.
2019. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben egyik sem fertőző, mert akkor mink magunk is azok lennénk. A pisiből hatásos gyógyszer készül, a kakit trágyának használjuk fel. Ujrahasznosítjuk. Az hogy szaga van, az egy dolog. Nem ennivaló. Azt jelzi a szag!
2019. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez segít: gondolj arra, h ezzel te megtisztulsz, és amikor lehúzod a wc-t, a bacikat is lehúzod vele. A szervezeted termeli, fogadd el, ne kell félni tőle!
2019. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi akkor ez vmi hülye fóbia de azért jó hogy nincs alapja a félelmemnek.
2019. okt. 26. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!