Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a hajamban? Feher...

Skoda86 kérdése:

Mi lehet a hajamban? Feher korpa szeruseg de meg sem az mindha pete lenne hajamban feher . Es amikor meg borzolom feher darabkák szösz szeruseg jon ki a hajambol. Voltam vérvétel vizelet semmi nem mutatatot!

Figyelt kérdés
Mi lehet ez?
2019. jún. 9. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A vervétel nem mutatja ki ha pl.tetűserke van a hajadban.. bárhol el lehet kapni,akár tömegközlekedésen is. Bőrgyógyászhoz menj,az majd megnézi mi az és mit tehetsz ellene.
2019. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Megoldódott a problémád? Esetleg menj el bőrgyógyászhoz!
2019. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Voltál orvosnál? Mit mondtak mi a problémád?
2019. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok voltam bögyogyásznal és írt is ki. A fejemre. Disprosalic és gako unguator

a testemre. De nincs változás sajnos :/

2019. júl. 23. 11:35
 5/8 anonim válasza:
Mit mondott hogy minek a petéi vannak a hajadban? Azóta kikeltek? mi lett belőlük?
2019. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok hogy mi történt azóta, meggyógyultál?
2019. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok hat nem meg mindig ugyan úgy vagyok sajna
2020. jan. 17. 06:58
 8/8 anonim válasza:
Próbálkoztál mással is, mint amit kiírtak?
2020. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!