Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tetoválás után láz? ’

Tetoválás után láz? ’

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kedden lett elkészítve életem első tetoválása! Egy tokeletes szalonban keszült, nem westend kaliber (nem leszolva azt) fertotlenítés tobbszor is volt, a tu teljesen bontatlan volt, barmikor masikat hasznalt az orrom elott nyitotta ki az ujat! Tetoválás kozben is fertotlenitette, tobbszor is, a vegen is!

Ma keltem hoemelkedessel, most enyhen feljebb ment, vettem be algopyrint, akkor enyhult, sok teat, mezet gyomberrel -ittam/ettem! Bepantennel kenegetem, csutortok ota! Szerintetek osszefugg a ketto? Egyebkent a tetovalasomon semmi piros nincs, semmi duzzanat, szepen hamlik le es enyhen viszket de az tudtommal normalis tunet.



2019. nov. 3. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha összefüggés lenne, akkor festekallergia, elfertőződés, gyulladás állna a háttérben. Ezek mindegyike együtt jar duzzanattal, bőrpírrel, fájdalommal. Ha ezek közül egyik sincs, jó eséllyel csak benyeltél vmi vírust pont most. A viszketés a hamlas miatt normális. De miért nem mutatod meg annak, aki készítette, pillantson rá h minden ok-e vele? Az a legtisztább.
2019. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem! Azt mondta h semmi koze hozza! Csak sajnos en olyan vagyok h nagyon sokat nezek utana a dolgoknak, ami tudom rohadt rossz tulajdonsag.. de most megnyugodtam azerr, koszonom! Ment a zold pacsi!
2019. nov. 3. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyobb tetoválások, vagy bizonyos helyen lévők esetében teljesen normális a duzzanat, gyulladás, ami kiválthat lázat és fejfájást is. Ápold rendesen és rendszeresen és semmi baj nem lesz. Allergia esetén haragos kelések és iszonytatóan erős viszketés lenne, míg fertőződés esetén erős váladékozás lenne, ami olykor büdös lehet, de kinézetre sem lenne szép. Az enyhe viszketés normális, a gyógyulás jele, de ettől még ne vakard, ne kapargasd, ne hagyd kiszáradni, kenegesd, attól enyhül.

2019. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves, segito szavakat. Szep napot!
2019. nov. 5. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!