Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélférges a gyerek! Mivel...

Bélférges a gyerek! Mivel fertőtlenítsek, mossak, hogy ne fertőződjön újra?

Figyelt kérdés

Vermoxot kapott,de mivel takarítsak?

A ruhákat 60 fokon mosom, külön szedtem a szennyesét, törölközőt, ágyneműt, mindent

Mi legyen a kanapéval, szőnyeggel?

Sanytol, domestos kinyírják a petéket?

Szárítógépben elpusztulnak, ha azzal szárítom pluszban a textilt ?

Bocsánat a sok kérdés miatt, de ettől féltem mindig, hogy egyszer elkapjuk :(


2019. nov. 8. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Kutya van é a családban?
2019. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Macska van-e ? Nem kell majrézni, a bélféreg sokszor jót tesz a gyerekeknek, csökkenti az allergia kialakulást. Szőnyeget rendszeresen kell szőnyegtisztítóval kitisztítani (kitisztíttatni). Gyereket inkább a körömrágásról kell leszoktatni, rendszeresen rövidre kell vágni a körmeit és megtanítani a körömkefe használatára és a megfelelő és gyakori kézmosásra.

Az általad gyanúsnak talált textilneműt pedig 80-90°-on mosd.

2019. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Cérnagiliszta, nem állatól szedte össze.

En terhes vagyok a tesóval, ha elkapom, nem vehetem be a gyógyszert, úgyhogy azért nem vagyok túl nyugodt

2019. nov. 8. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!