Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem gyógyul be az 1éve...

Miért nem gyógyul be az 1éve szúratott piercingem?

Figyelt kérdés
1éve csináltattam egy dupla helixet a fülembe és egyszerűen mindig gennyezik, be van gyulladva és nem javul semmit. Az elején még nem zavart, gondoltam nálam lassabb a gyógyulás, de már 1év után nagyon idegesít, mert csúnya, ráadásul fáj is. Mi lehet a baj? Orvosi fém van a fülemben és szakembernél csináltattam. Betadinnal kenem 2hete, de semmi. Nagyon megköszönném, ha kapnék néhány jó tanácsot.
2019. nov. 21. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem bírja a szervezeted ezt a fémet és kész.

Nme olyan nehéz lenne rájönni.

2019. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Betadint felejtsd el!

Hidrogén peroxid vagy octenisept

Milyen piercing van bent? Rendes hélix?

2019. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Octeniseptet is használtam már, de az sem segített. Igen, normális hélix
2019. nov. 21. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Rendelj egy bioflex vagy aranyozottat vagy titán ékszert innen:

Crazyfactory.com

2019. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jé, ez pont olyan, mintha én írtam volna, csak nekem január elején szúrták őket, így még csak másfél hónap múlva telik le az egy év. Mondd, hogy neked is a bal füledben van. :D

Nekem is be van gyulladva, folyadékkal teli púpok nőnek a hátuljára, nedvedzik folyamatosan, aludni fáj rajta. Én is a hidrogén peroxidot tudom ajánlani naponta 2x, az pár nap használat után rendbe szokta hozni, de ha abbahagyom, akkor sajnos mindig újrakezdi. Lehet, nem csinálom elég ideig, vagy nem tudom. Betadine az enyémeknek sem volt semennyire hatásos.

Aki azt írja, hogy nem bírja a szervezete a fémet... Nekem van még emellett 9 fülbevalóm és érdekes mód a többinek nincs baja, pedig ilyen "ebayről 300 forintért 50 db-os" patkópiercing van benne és semmi baja. Érdekes, biztos azért ilyen, mert nem bírja. :D

2019. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az aranyra is allergiás vagyok, meg még sokféle fémre, épp ilyen tünetekkel, szerintem is a fém érzékenység a legnyilvánvalóbb ok.
2019. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszöm mindenkinek a tippeket!

Kedves 4. válaszoló nekem is a bal fülemben vannak a piercingek és nekem is ugyanazok a "tünetek".

2019. nov. 21. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!