Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye nem kaphatok tüdőgyulladá...

Ugye nem kaphatok tüdőgyulladást? SOS!

Figyelt kérdés

Máma reggelre náthás voltam, torkom fájt mikor nyelek. Szedek c vitamínt mindennap. Már szó szerint megy el a hangom, de a torkom már nem annyira fáj. Szénsavas üdítőt iszok ami nem tesz jót a toroknak tudom, munkában voltam. Légcsövemnél, és a mellkasomnál fáj a tüdőmnél. Nagyon félek.


Mit vegyek be? Csak panadolom van otthon. C vitamínt szedek. Kérlek segítsetek!!!


2019. nov. 22. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltmár, és még mindig hipochonder vagy.
2019. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
meg fogsz dögleni. hogy létezhetnek ilyen szánalmas emberek, hogy egy kis náthától így beszarnak
2019. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ki beszél a nátháról? Torkom fáj, megy el a hangom. Olvasd végig kérlek amit írtam
2019. nov. 22. 22:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt az egyet nem értem, hogy ha ennyire félsz, akkor miért nem vagy úton éppen az orvosi ügyeletre?
2019. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ahha. elnézést drágaságom. megy el a hangod, torkod fáj. elárulom neked a titkot:

A nátha, köznyelvi nevén a megfázás, mindazon betegségek gyűjtőfogalma, amelyet a felső légutakban vírusok okoznak.

úgyhogy, de náthás vagy.

2019. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az orvosi ügyeletek 22-ig vannak nyitva, 22-től csak mentőt lehet hívni. Vagy tévedek? Torkom nem fàj, de a mellkasomnál fáj.
2019. nov. 22. 22:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy felétek így van. De jobb helyeken az ügyelet, az a szokásos rendelési időn kívül mindig rendelkezésre áll, éjszaka és ünnepnapon is.
2019. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tévedsz.


melyik településen laksz, ha Budapest, akkor melyik kerület.

köhögés van? mellkasi fájdalom légzéssel összefügg vagy folyamatosan fennáll? jellege milyen? égő, tompa, szúró? nehézlégzés van?

2019. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképpen elmegyek.
2019. nov. 22. 23:03
 10/12 A kérdező kommentje:
23:03: köhögés nincs. Mellkasi fájdalom nem mindig fáj, de mikor lélegzem akkor fáj a mellkasomnál, és a tüdőmnél, nem mindig de előfordul. Égő Tompa érzést nem érzek. Vannak nehézlégzésim. Nagyon félek
2019. nov. 22. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!