Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom, és mit...

Mi lehet a bajom, és mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Általában egészségesen élek, oda figyelek a táplálkozásra, mozgok rendszeresen úszok és futok, de akárhányszor kicsit elengedem magam, mondjuk egy családi, vagy baráti összejövetelen elszabadul a pokol. Másnap vagy a számon vagy a szememen herpesz lesz, kijön az aranyerem, fáradt vagyok, megy a hasam, meg minden szörnyűség, amit ellehet képzelni. Miért van az, hogy míg mások majdnem minden hétvégén tivornyáznak és nem lesz semmi bajuk, én egyszer lazítok és rögtön megszívom?
2010. júl. 20. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szemen nincs herpeszt tudomásom szerint, az valami más.

Az aranyér se magától jön ki, gondolom, inkább a szar kaja okozta szorulástól. Hasmenést is ez okoz. Meg fáradtságot is.

Nézd, aki "rendszeresen" tivornyázik, hozzá van szokva ehhez a sok szarhoz, amit megetetnek velünk. Hétköznap is egészségtelen, sós-zsíros-cukros kajákat eszik. Ha hétvégén még rátesz egy lapáttal, azzal se ront jelentősen a helyzeten.

Te viszont igen, mert másképp csinálod. Szerintem ne irigyeld őket, én sem teszem. Szerintem nincs semmi bajod, csak nem vagy hozzászokva. Nem is bíztatnálak, hogy szokj hozzá.

2010. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza lehet de a szemen is van herpesz. Egyébként aki egyszer benyalta herpesz vírust az egész életében hordozza amikor pedig meggyengül az immunrendszer akkor megint előjön(általában jellemző helyeken ahol már volt) És igen a "böjtölés" utáni dőzsölésekből baj szokott lenni. Gondoljunk csak a háborúból hazatért kiéhezett lefogyott emberekre akiket az asszony jóllakatott zsíros húslevessel meg töltött káposztával aztán jól meghaltak...
2010. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti, hogy ha óvatos életmódot választottam, akkor maradjak óvatos örökre, különben úgy járok, mint most? De nem fognak engem szeretni az egyetemen.:(
2010. júl. 20. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!