Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom szeret inni. A bajom...

A párom szeret inni. A bajom ezzel az, hogy részegségig. Mit tudok tenni, hogy leszoktassam erről a rossz szokásról?

Figyelt kérdés
A baj ezzel csak az, hogy azt mondja, hogy egyszer fiatal. De én csak azt látom benne, hogy tönkre teszi az egészségét és még egy csomó pénzt is elvisz.
2011. márc. 29. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszéld rá, egy elvonóra. De távolabb állj tőle, hogy el tudj rögtön futni, nehogy megverjen.

Fényképezd le, amikor hótt részegen hazajön, vagy amikor a klozettba okádik. Azt mutasd meg neki, milyen gyönyörű.

2011. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom már kérted hogy ne igyon annyit.

Ha ez nem használt egyet tehetsz lépj tovább

2011. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a szemébe nézel és megkérdezed, hogy a piát vagy téged választ mert neked ez nem élet, hogy állandóan részeg ember mellett legyél. Ha nem mond le a piáéról hagyd el akárhogy is fáj :S :(

írd meg hogy döntesz és mi lett

2011. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*piáról
2011. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok egy ilyen kapcsolaton. Mindenki azt hiszi, hogy megtudja változtatni élete szerelmét. Sajnos az esetek többségében erre nincs esély. Most lépj le, mig nem durvulnak el a dolgok.
2011. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintetek belefér, ha csak néha iszik sokat?

2011. márc. 30. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugye, ezt Te sem gondoltad komolyan?
2011. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
vegyél puskát
2012. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!