Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki asztmás az miért fázik...

Aki asztmás az miért fázik meg sokkal gyakrabban és lesz beteg?

Figyelt kérdés
Most csak magamból indulok ki,bárhogy próbálok tenni ellene akkor is elkapok valamit és egyből hörgőgyulladás.
2019. dec. 19. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül refluxod is! Én is így voltam, de mióta szedem a reflux gyógyszert, / 3 éve / nincs hörgőgyulladásom.
2019. dec. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez csak addig volt, míg nem volt kezelve rendesen az asztmám. Mióta állandó szteroidos gyulladáscsökkentőt kaptam, nagyon ritkán lesz hörghurutom.
2019. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De.. van refluxom is,csak arról még nem tud a doki,nem említettem meg neki. A refluxal is összefügghet? Ezt nem is tudtam. Quamatelt szedek rá. Az úgy jó rá. Az asztmámra pedig természetesen vannak

aeroszol pipáim is.

2019. dec. 19. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!