Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban hányom...

Cass90 kérdése:

Egyre gyakrabban hányom vissza az ételt (automatikusan, nem szándékosan). Kb.4 éve étkezési zavarom van (mondjuk azt nem ismerem be, hogy beteg vagyok, de vannak elég hülye szokásaim, voltak különböző korszakok, stb. ) A kettő összefügghet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Te -már megbocsájts- de tökéletesen hülye vagy! Ilyennel AZONNAL orvoshoz kell fordulni és folyamatosan felügyelni kell a gyógyítást. Lehet pszichés és testi oka is, mindkettő azonnal kezelendő. Fekély, reflux, gyomorszáj leépülése egyáltalán nem egy szép és könnyű betegség ami csak úgy elmúlik.

Azonnal irány az orvos, szükség esetén pszichiáter.

2011. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig beteg vagy, és súlyosan tönkretetted a gyomrod, ha automatikusan jön vissza a kaja. AZONNAL menj el orvoshoz (gastro, meg pszichomókus), mert belehalhatsz - ja és egy dietetikus sem ártana, aki meghatározza, mit ehetsz.
2011. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

orvos?

egyébként lehet téged nem zavar az egész, pár év múlva eléggé legyengülsz hozzá, hogy bárki megerőszakoljon és végezzen veled, vagy majd egy fertőzés visz el, esetleg beájulsz egy busz elé. az emberekre nem lehet rákényszeríteni az egészségre és erőre való igényt. megmarad ez nekem :D úgy is hatalom mániás vagyok.

2011. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!