Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Negatív hiv teszt később pozitív?

Negatív hiv teszt később pozitív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csináltam tegnap egy hiv tesztet. Első ránézésre negatív. Viszont a bal sarkában van egy pötty, olyan színű mint a kontroll csík. Sajnos nem dobtam ki, hanem ma is egész nap nézegettem. Ma már olyan volt mintha lenne egy nagyon halvány második csík, kb szem meresztve látszik. Lehet száradási csík. Nem tudom, de teljesen kétségbe estem. 15 perc múlva lett eredmény, utána lehet még valós az eredmény? Órák múlva
2019. dec. 26. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az időn túli eredmény már nem számít, ne nézegesd! Dobd ki. Az számít, amit az adott időben le olvastál!
2019. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem! javasolt szerológiai HÍV teszt vizsgálat! csak az adhat (szinte)biztos választ!
2019. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnap van vajon valami anonim szűrő?
2019. dec. 26. 23:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy nem színes a csik amit látok, hanem a bevágás ahol lennie kéne, ott árnyékos, de semmiképp se piros mint a másik
2019. dec. 26. 23:44
 5/5 anonim válasza:
Anonym AIDS Tanácsadó Szolgálat- Budapest, Karolina út 35b, 1113. (06 1) 466 9283. Nem tudom hogy vannak nyitva, de itt csinálnak szűrést.
2019. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!