Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon fáj a hasam, jön is a...

Nagyon fáj a hasam, jön is a hígfosás, és ráz a hideg. Mi üthetett be? Gyógymódok?

Figyelt kérdés
Reggel arra ébredtem, hogy mintha nyomná valami a belemet belülről. Feszítené, és nagyon fáj. Fosok is rendesen... Ráz a hideg, de szerintem a hasfájástól. Kicsit hányingerem is van... 4 nap és suli, nagyon sokat hiányoztam már betegség miatt és nem szeretnék betegl enni! Kérlek segítsetek!!!!
2020. jan. 2. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne zabálj annyit és menj orvoshoz!
2020. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ettem semmit. nem is ittam.
2020. jan. 2. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Vírus. Ez mán a gyógyulás. Tarts ki!
2020. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy valami rosszat ettél, és akkor 1-2 napon belül elmúlik a dolog,vagy elkaptál egy szuper hasmenős betegséget,akkor pedig irány az orvos.

(Igyál sok folyadékot!)

2020. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pár napig voltak nálunk nagyon kicsi gyrekek (óvodás) 3-man.. Lehet, hogy tőlük? ELéggé gyanakszom rájuk, mert sosem szoktam fosni.
2020. jan. 2. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Széntabletta, Bolus adstringens, diólevél tea, lázcsillapító (a hidegrázás attól van vagy annak előjele).
2020. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy merre laksz,de Gyöngyös környékén pl. minden második betegnek ez a panasza. Azaz valamilyen vírusos fertőzés terjed. Az előtte szóló leírta,hogy mit vegyél be, diétázz és igyál sok folyadékot! Ha ezeket betartod,akkor az iskoláig meg fogsz gyógyulni.
2020. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon nem gyöngyösi vagyok, de azért kösz... Az előbb hánytam is vagy 7-szer. azóta nem fáj annyira.. és a hányinger is elmúlt. csak sanos nagyon nagyon büdös!!


Lehánytam a padlóra, bont a bútorok mellé, be is folyt alájuk... Ki kell cserélni az összeset... :(

2020. jan. 2. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!