Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap egész nap hánytam, kb...

Tegnap egész nap hánytam, kb 17 alkalommal. Nagyon szomjas vagyok, de ha egy kortyot is iszom, máris hányok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap kb 17-szer hánytam, egész nap, alkalmanként egy lábost telehánytam. El sem tudom képzelni, hiszen többet hánytam ki, mint amennyi elférne bennem... /Whaaat?/


és annyira szomjas vagyok, hogy inkább hányok még többet, de egy kortyot iszom. És mint írtam, még ha a nyálamat lenyelem, már attól hányok 1-2 litert. Orvosnál voltunk már, de elküldött, mert hozzá "csak komoly" betegek jöjjenek. Magyar egészségügy kb 1. században maradt...


2020. jan. 3. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ittál előzőleg, akkor menj el maszek orvoshoz. Hasnyálmirigygond is lehet.
2020. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is maszekhoz mennék, azonnal, már most, mert így nagyon hamar ki fogsz száradni, és életveszélyben leszel.
2020. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ügyeletre menj be, ha nem marad meg benned semmi tegnap óta, így ki fogsz száradni.
2020. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ügyelet, cerucal injekció, háromnegyed óra múlva apró egy-egy kortynyi hideg víz vagy kóla amiből ki lett kavarva a szén-dioxid.
2020. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ügyletre menj be hogy 2 napja hánysz megallas nélkül. Ott megvizsgálnak. Ne jatsz az életeddel.
2020. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor az ügyeletre menj, vagy másik orvoshoz, bárhova, ahol ellátnak, mert ez nagyon nem lesz így jó. Ki fogsz száradni 1 nap alatt...
2020. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ügyelet volt az első, aztán orvos. Anyám reggel óta telefonál, 200.000 Ft-ot adott már 2 orvosnak, de semmi. le se xarnak. Jól vagyok, de ahogy iszom egy kortyot 20 szorosa jön ki. Most már csak hányingerem van, nem hányok, de inni sem tudok. Mentő nem jön ki "csak hányásra"
2020. jan. 3. 15:59
 8/10 anonim ***** válasza:

És itt értük el a kamu szintet.

"ügyelet volt az első, aztán orvos. Anyám reggel óta telefonál, 200.000 Ft-ot adott már 2 orvosnak, de semmi. le se xarnak. Jól vagyok, de ahogy iszom egy kortyot 20 szorosa jön ki. Most már csak hányingerem van, nem hányok, de inni sem tudok. Mentő nem jön ki "csak hányásra" "

2020. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem is erősen kamuszagú.
2020. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy ügyelet volt az első, aztán orvos? Te nem tudod, hogy mi az az ügyelet, vagy mi?

Milyen orvosnak adott pénzt anyád (ráadásul több százezer forintot??!) egy nap alatt? Hátőőő...

2020. jan. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!