Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már valakinek ilyen...

Volt már valakinek ilyen bőrgombája?

Figyelt kérdés

Valamikor 1-2 éve vettem észre elváltozásokat a bőrömön, de ezek csak erős fényben látszódtak. Mindig is száraz volt a bőröm, így azt gondoltam, ez is amiatt van. Nyáron, jelent meg a mell alatti részen egy nagyobb sötét barna paca, és a hónaj alatt sok, apró, picit sötétebb barna foltok.

Kipróbáltam többféle gombaölőt, de nem használt. Voltam bőrgyógyásznál, pityriasis versicolor-t állapított meg, végig szenvedtem az 1 hónapot a kezelés alatt, de most már több van, mint mikor elmentem vele, azóta is terjed és most már a nyakamon és körülötte is van. A kezelés alatt nem vettem észre látható változást. Ami még furcsa, hogy a említett gomba elvileg fehér pacákat hagy maga után, de nálam ilyen 1,5 éve nem jelent meg. Lehetséges, hogy félrediagnosztizálta?

Nem tudom mit csináljak, ha valakinek volt tapasztalata vele és sikerült megszabadulnia tőle, kérem írja le.



2020. jan. 13. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Első körben egy másik bőrgyógyászt javasolnék.

Neki is mondd el ezeket.

2020. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el a Mária utcai bőrklinikára, ott mintát vesznek belőle, és valóban kiderül mi a bajod, amit utána kezelnek!
2020. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!