Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Alaposan megnéztétek-e, hogy...

Alaposan megnéztétek-e, hogy a lecsukott fedővel lehúzott wc-ben nem fröccsen -e fel '. víz' a fedőre - ülőkére?

Figyelt kérdés
Mert nálam fröccsen. Talán, ha messziről (kb. fél - 1 m) nem is feltűnő, de, ha közelebbről megnézem, bizony, itt-ott apró kis vízcseppeket vélek felfedezni az ülőkén. A fedőn viszont többet is, és nagyobbakat is. Ez nekem nem új felfedezés, már évek óta megvan. (ecetes papírral szoktam letörölni). Ha viszont nem csukom le a tetőt, akkor gyanaz a wc -ből kifröccsen a járólapra (gondolom én - mert így logikus). Idealisták (istenhívők) még bízhatnak egyéb kifejletben is...(minden alap nélkül, persze).
2020. jan. 28. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát most akkor pontosan mi is a kérdés?
2020. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én leszarom a WC-t.:)
2020. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi van??
2020. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-esnek és 3-asnak újból a kérdés: "Alaposan megnéztétek-e, hogy a lecsukott fedővel lehúzott wc-ben nem fröccsen -e fel '. víz' a fedőre - ülőkére?"

Normális ember nincs a környéken (szóljatok anyátoknak, ő biztosan érteni fogja a kérdést).

2020. jan. 28. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezen nem problémázom, mert én veled ellentétben nem az ülőke aljára szoktam leülni.
2020. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jó, a gyengébbek kedvéért: Ha pl. 'nagydolog' után lecsukod a wc tetejét (fedelét) és lehúzod a wc-t, a wc-ből fröccsen fel valamennyi víz (ami ugye nem tiszta - mondhatni: szaros)...fröccsen fel a fedőre és onnan le az ülőkére ...amire majd megint ráül valaki. Ha nem csukod le a fedelet és úgy húzod le a budit, akkor pedig valamennyi kifröcsög a járólapra, és néhány csepp a wc ülőkén direktben is landol. Ezek nem olyan mennyiségek, hogy még a 'szomszédból' is látszanának, de, ha közelebbről megnézed, meglátható nagyító nélkül is. Szóval higiéniailag mindenképpen aggályos.Mint az eddigi hozzászólók, sőt, ők mentálhigiéniailag
2020. jan. 29. 00:56
 7/7 anonim ***** válasza:
És van valami megoldási javaslatod?
2020. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!