Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan filmek, amik...

Vannak olyan filmek, amik korhatárosak voltak és megbántátok hogy megnéztétek mégis gyerekkorotokban? Ha igen mik ezek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 21:25
 1/10 Metionin ***** válasza:
97%
Kiskoromban rendszeresen néztem az x aktákat. Egy szobában voltunk mind és apám későig tv-zett, amitől nem tudtam aludni, így hát néztem. Alapvetően nem hagyott bennem negatív élményt de volt egy rész amiben egy fertőzés miatt ilyen nagy csápszerű izék jöttek ki az emberek torkán, na az párszor még kísértett álmaimban.
2019. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedvencek temetője gyerekként számomra elég ijesztő volt. Pláne a gerinctörött Zelda néni vagy ki volt. Mai szemmel nyilván már elavult. Akkor viszont zizzent a lukam.
2019. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én nekem a rémálom az elm utcában és az alien volt ami nagy nyomot hagyott. nagyon féltem utána aléudni is. 8-10 éves voltam. azóta betartom a korhatárt, habár már rég elmúltam 18 xD soha nem akarok ilyen filmeket nézni.
2019. márc. 11. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Este 8 után a minimax átváltott más adóvál ahol ilyen anime horror volt és mindig azt néztünk és még így visszanézve is ilyesztő nemhogy 5 évesen. Utána nagyon sokáig nem mertem sötétbe lenni
2019. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
The Thing, 6 vagy 7 éves koromban. Addig a jelenetig jutottam, amikor a kutyából kijon a lény. Egy darabig nem aludtam.
2019. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Alfa holdbázis (1975) egyik részében egy férfi valami miatt energiazabálóvá vált, megfagyasztotta a társait, saját maga pedig szenes, izzó szemű lénnyé változott. Hét éves voltam.


Este nem mertem megmoccanni, kilógni a paplan alól, mert féltem, hogy az ágy alatt les rám az izzó szemű. Juj, még most is dermesztő az emlék.

2019. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Régen nem voltak igazából korhatáros filmek. persze tudta az ember (szülője), hogy mit enged és mit nem, de nem voltak szigorúan besorola. Lényegében a horror és a szex volt az, ami "csak a nagyoknak", amúgy mindenki nézett mindent.


Ami mély nyomot hagyott bennem gyerekként, az inkább egy hiradó volt, amiben egy (talán Romániában) eltűnt kisgyereket kerestek, majd napok múltán egy erdőben találták meg, egészségesen. Attól hetekig nem tudtam aludni, minden este azt képzeltem, hogy egyedül bolyongok az erdőben.

Illetve német csatornán néztem valami zöld trutyis filmet. Egy "bázison" jött-ment ez a trutyi és aki hozzáért, az is ilyen trutyivá alakult át. Azután megesett, hogy nem mertem dolgokhoz hozzányúlni.

2019. márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a másik x aktásnak! Nekem a gumiember tett be egy időre, aztán kinőttem. De hónapokig féltem a wc-n xD. Nem is tudom hány éves lehettem. Szerintem még nem voltam 10. Csak sutyiban lestem meg, mit néznek anyámék és ezt az egyet határozottan bánom xD
2019. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, még egy x aktás gumiemberes :) Az volt a legelső rész talán. Bennem olyan nyomot hagyott, hogy a mai napig rettegek a csövektől, elszívoktól. Plázákban, ha nagy a csend, senki nincs rajtam kívül a wc-ben, én oda be nem megyek, nem vicc. Pedig 32 nő vagyok ès tudom, hogy nincs ott semmi, de akkor is, a gumiember óta nem tudok egtedül bemenni ilyen helyekre.
2019. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fűrész. Emlékszem menőztem is vele általános iskolában, hogy én moziban láttam. :P
2019. márc. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!