Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki elkapja a koronavírust...

Aki elkapja a koronavírust azt akarata ellenére is karanténba zárják?

Figyelt kérdés

Túl sokat hallani mostanság, hogy ezt meg azt zártak karanténba mert lázas volt vagy erre utaló tünetei voltak.

Ha én elmegyek az orvoshoz és diagnosztizálja nálam a koronavírust akkor azonnal mentőt hív aztán elvisznek akaratom ellenére is? Vagy hogy van ez?



2020. jan. 30. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha diagnosztizálják a koronavírust, akkor igen, elszállítanak egy olyan helyre, ahol nem terjesztheted tovább a betegséget, utána pedig megfelelő ellátás alá kerülsz, amíg meg nem gyógyulsz. Ha már nem terjeszted a betegséget, akkor elhagyhatod a kórházat.
2020. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez engem is érdekelne. Ilyenkor legalább magamhoz vehetek pár személyes holmit (pl. laptopot, stb?)
2020. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha megállapitják, onnan már sehová nem engednek, a fertőzés megelőzése érdekében.
2020. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A diagnosztizálás nem megy egyik pillanatról a másikra, mert a gyanú még nem diagnosztizálás. Kérdés, hogy akkor is karanténba zárnak-e valakit, ha gyanús?

Egyáltalán mit jelent a karanténba zárás? Bezárnak egy kórterembe minden nélkül, hogy idegösszeomlást kapjak az unalomtól?

2020. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na akkor ha belázasodok biztosan nem megyek orvoshoz :D Amúgy is csak igazolásért szoktam oda járni ha beteg vagyok, gyógyszereket nekem már ösztönösen fel sem írja, mert tudja, hogy úgyse váltom ki, mert én csak a hp-t iszom. Reggel, délbe, este 1 kupica aztán 3 nap múlva már kutya bajom :D

Maradok inkább itthon a saját szobámba. Elvégre az is karanténnak értelmezhető bizonyos értelembe véve :D

2020. jan. 30. 16:29
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Szép is lenne ha megkérdeznék: bent teccik maradni a karanténba, vagy hazamegy, lehetőleg tömegközlekedéssel, hogy minél több embernek ártson?
2020. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Aki az ilyen kérdéseknél mindig jön a k**va laptopjával, annak mi baja van? :D
2020. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem vehetsz magadhoz semmit, de ha egy kedves hozzatartozód összepakol neked, akkor elviheti hozzád a karanténhoz.
2020. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont ez a fajta túlzó álláspont az, ami miatt a gyanús ember inkább el fogja titkolni a betegségét. Aki beteg, az nem bűnöző. Ki az a hülye aki ezek után bevallaná, hogy lehet koronavírusos, ha kvázi lesitteleik két hétre, hogy ott ennyi idő alatt végül idegösszeroppanást kapjon a bezártságtól.
2020. febr. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
"Ki az a hülye aki ezek után bevallaná, hogy lehet koronavírusos, " Gondolom az akiben minimális józan ész van, és nem akarja megfertőzni a családját, barátait, gyerekét, és nem arra játszik hogy ESETLEG nem halnak majd bele.
2020. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!