Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fájhat a nyelés, ha...

Mitől fájhat a nyelés, ha fül- orr- gégészeten nem látnak semmit?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben harmadjára fordul elő, hogy fájdalmassá válik a nyelés és lázas vagyok (inkább csak hőemelkedés), de sem a háziorvos sem a fül-orr gégész nem talált semmit. Most 1 hete megint tart, megint nem látnak semmit, de én már alig tudok enni is. Ha esetleg ez számít még: hónapok óta vándorolnak az afták a szájüregemben. Mandulám nincs, refluxom sem.

Azért itt írok és nem orvoshoz fordulok, mert nem tudom milyen orvoshoz menjek, annak is örülök, ha erre kapok tippet.


2010. júl. 22. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá : nyelvmandula. Az lehet a bajod.
2010. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rákerestem...elképzelhető, hogy ez lehet, de fül- orr- gégészeten ezt nem veszik észre? most menjek vissza szerinted, hogy nézzék meg még egyszer?
2010. júl. 22. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnapi vagyok.Persze,hogy menj vissza és mondd meg,hogy hallottál erről.De szerintem szájsebészeten többre jutsz.Ezeket a tüneteket nagyon komolyan kell venni,mert nagyobb baj is lehet a krónikus bajoktól.Jobbulást!
2010. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én amikor elmentem az orvoshoz(helyettesítőhöz) csak algopyrint írt fel,2 nap múlva már nem bírtam fordítani a nyakam,egész nap csak feküdtem,lázas voltam.

Elmentem a saját orvosomhoz,ő sem látott semmit a torkomban,de írt antibiotikumot,1 nap alatt lement a duzzanat.

2010. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!