Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szabad most kínai büfében...

Szabad most kínai büfében enni vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a szezámmagos meg az illatos omlós csirkét, de félek, hogy elkapom a vírust 😷🤧🤒
2020. febr. 3. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt itt csinálják, meg itteni alapanyagokból. De nekem inkább a kedvem ment el tőle csak
2020. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Igen, max a fűszereket importálják Kínából, de a vírus gazdatest nélkül 1-2 óra alatt kidöglik, és a repülőút 13 óra. A büfések valószínűleg szintén nem fertőzöttek, mert eddig Magyarországon még nem volt fertőzött ember.
2020. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Igen lehet. Hiába kinai a szakács van aki evek ota nem jar otthon.

(Étkezdéből pultos)

2020. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha Vuhánból jött vissza a büfés, akkor nagyobb eséllyel pályázol a fertőzésre , mint a KFCben az tény
2020. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felettem egy kínai lakik, aki most jött vissza Kínából, igaz, nem a fertőzött tartományból, viszonylag gyakran szokott hazajárni.

Éppen pont jött, amikor be akartam szállni a liftbe, de inkább elmentem a levelekért és aztán gyalog mentem fel, sosem lehet tudni, elég sápadt kinézete volt, pedig jó kondiban szokott lenni.

Engem el szokott áztatni rendszeresen, azért sem rajongok érte.

Össze szoktak ezek járni, ismerik többnyire egymást, így szerintem jobban terjed közöttük a kórság világszerte ők szinte mindenhol az első fertőzöttek.

Inkább ne menj kínai büfébe szerintem.

2020. febr. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
🤣🤣
2020. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira hiányzik az illatos omlós. De azóta se merek kínaiak közelébe menni, pedig van maszkom és hordom is. De inkább nem.
2020. febr. 8. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!