Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Analis serules fissura,...

Analis serules fissura, esetleg a nyakkepzo mirigy gyulladasa a bel utolso szakaszan (vegbel es elotere, ampulla) okozhat e agyeki nyirokcsomo gyulladast/duzzanatot de legfokepp a nyirok rendszeren keresztul okozhat e valahogy here sorvadast?

Figyelt kérdés

Urulogia minden szintjet vegig jartam, felre kezeltek kb fel ev alatt bezabaltattak velem minden antibiotikumot, minden letezo nemibetegseg tesztet megcsinaltattam, ondobol tenyesztesen at hiv, hepa, minden kenetvetel volt nem vagyok nemi beteg. Andrologian is voltam. Vizbetoreses balesetem volt, azota kezelnek fissuraval es meg kolonoszkopiam is volt, mindossze egy kicsinynek titulalt inaktiv nodus log be az ampullaba ill. kis fissurat talaltak. Tuneteim evek ota ugyan azok. Analis gorcsok, gyors izomrangasok a seggembe, fajo duzzadt agyeki nyirokcsomok es szo szerint sorvadnak a hereim, egyre kisebbek es neha fajnak. Csak kupot irnak fel es ujjaznak a dokik sorba de mar kezdek beleorulni. Ongyilkossag hatarara kerulok lassan. Egy erdekes dolog. Ha fizikai aktivitas van vagy akar sex/maszturbacio (mara mar szinte egyiket se merem) akkor fokozodik minden tunet, bedagadnak a nyirok csomok, sokkal jobban fajnak, es gorcsok, fajdalom seggbe, agyekba?

Valamilyen osszefugges van a seggem bakterialis szveraja es az agyeki nyirokcsomoim kozt es ezt en csak a nyirokrendszer altal tudom elkepzelni, az urulogus allitja az agyeki nyirokcsomok a herektol gyujtenek nyirok folyadekot, tehat a seggem belulrol valo serulese nem lehet felelos, de akkor ha edzesre fokozodik a segg fajdalmam miert durrannak be azonnal az agyeki csomok??? Fistula vagy mi az isten lehet. Sima fissura es belso aranyer diagnosztizalva van. A nyirokcsomora gyulladascsokkentot irnak, a hereim sorvadasan siman meghazuttoljak mikor mondom nekik hogy mar fele akkorak mint voltak es fajnak is. Valahogy a bel utolso szakaszanak a serulese tevodhet at a nyirok keringesen at a herekre?? Talan rezisztens lett valami bakterium bennem az antibiotikumok miatt? Gyotrodok segitsetek legyszi.



2020. febr. 8. 04:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Trollkodas elott szeretnem jelezni, nem vagyok homokos, tenyleg segitseg kene es mindenfele orvosnal voltam mar, kb hulyenek neznek de a tuneteim valosak, az okokra meg probalok rajonni, osszefuggest probalok keresni a gorcsok, fajdalom es nyirokcsomo duzzanat kozott foleg. A heresorvadast meg szovodmenykent fogom fel mert tobb evesek mar a problemak. Barmi info segithet.
2020. febr. 8. 06:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógynövények felé venném az irányt a helyedben. Nekem is vmi aranyér és végbélrepedés közötti panaszom van, de vmelyik nap ejjel felébredtem annyira fájt, már azt hittem mentőt hívok. Ezüstkolloidot ittam, ez pár óra alatt sokat segített, most kombucházok és nekiálltam az olívaolajnak is, h kőnnEn csússzon a cucc. Ahhoz képest, h a problema megjelenése óta kemeny székeléseim voltak, egész szépen gyógyul. Bocs, tudom nem ilyen lájtos válaszra vártál
2020. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azt olvastam, h a heresorvadás oka egy gyulladás. Akkor az ezüstkolloid megoldást jelenthet a problémádra. 650 féle vírus és baktérium ellen hat, pillanatok alatt elpusztítja és nem tudnak rezisztenssé válni ellene a bacik. Olvass utána. Ja, és éhgyomorra kell , én egy kupaknyit szoktam. Ha betegség van akkor érdemes napi 3x egy kupaknyit, de előtte-utána fél óráig ne legyne kaja, és nyeld le! Hallottam olyat, h vki csak as száját öblíti ki vele és kiköpi.

Tarts egy probiotikumos kúrát is, h visszatelepüljenek az antiboiotikumok által elpusztított jótékony bélbacik. A végbélrepedést pedig a körömvirág ülőfürdő és aloe vera (FLP vagy ROSSMANOS)jól gyógyítja. Ezeket naponta végezd.Mikor végbélrepedésem volt én kénes szappannal is mostam odalenn magam, ez is sokat segített szerintem.

Ezeknek amiket leírtam segiteniük kell

2020. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!