Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki tud segíteni? Én egy...

Diananagy kérdése:

Valaki tud segíteni? Én egy 18 éves lány vagyok HPV szemölcsökkel küzdök 2x volt lézeres műtétem, immunerősítőket szedtem nem használt, isoprinosint is fagyasztásom is volt! Aldarát használtam condyline oldatot és még mindig van szemölcsöm!

Figyelt kérdés
Gyógyulni akarok! nem élek nemi életet hiszen a barátomon is vannak szemölcsök nagyon el vagyunk keseredve mindent kiprobáltunk ezüst kolloid, grapefruit mag olajat,mindent valaki tud segíteni? 6hónapja hpv

#HPV #nemi szemölcs #Gentális szemölcs
2020. febr. 10. 13:41
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kérdező, 4-es!

Elmúltak nektek végül a szemölcsök? Ha igen mi vált be? Mennyi idő alatt tűntek el? Mit tudtok javasolni?

2023. júl. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. nekem nem jött vissza. a leszedés és az a hpv ambulanciás gél volt. magán minden, jó sok pénz :/
2023. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!