Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Verrumal kezelés alatt gyullad...

Verrumal kezelés alatt gyulladt be valakinek a szemölcse?

Figyelt kérdés

Lábujjamon van több szemölcs, egy nagy (mozaikszemölcs) és több pici mellette. Voltam fagyasztáson még pár hónappal azelőtt, akkor írt fel az orvos Verrumal oldatot, amit sajnos csak az elején használtam. Bíztam a fagyasztásban. Az idő telt, várrtam, közben itthon is fagyasztgattam, de nem olyan rendszeresen. Ültem a dolgon.

Most ismét nekiálltam Verrumallal kezelni, immáron lelkiismeretesen, napi 2-3x. Kb a 3. napra rá elkezdett érzékeny lenni a nagy szemölcsöm, azóta egyre jobban , éget, hasogat. Alig bírok járni.

A bőr közben kipirosodott, begyulladt. Forró a lábujjam.


A bőrgyógyászomat nem tudom elérni, persze próbálkozom.


Volt valaki hasonló helyzetben?


2020. febr. 13. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felmarta a környezetét. A Verrumalt szigorúan csak a szemölcsre szabad tenni. Naponta egyszer elég, ha szabályosan csinálod.
2020. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a napi 2-3 az rengeteg. Most nézem, a betegtájékoztató is annyit ír, de nekem a napi egy- két napi egy is bőven leszedte a szemölcsöket.
2020. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!