Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki HIV fertőzött és...

Ha valaki HIV fertőzött és vérét vagy nemi váladékát szándékosan ott hagyja egy általa kínált élelmiszeren amivel megkínál, akkor megfertőződhetek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a HIV a testen kívül másodpercek alatt elpusztulhat mivel alapvetően gyenge vírus ez igaz?

2020. febr. 16. 13:24
 1/8 anonim válasza:
78%
Jó gusztustalan amit írsz de étkezés útján tudomásom szerint nem lehet nemi betegséget kapni.
2020. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod így elkapni
2020. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudja így elkapni! Izgató a látvány, de más nem történik.
2020. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ezt akkor tudnánk 100%-val kijelenteni, ha lenne erre egy kísérlet..
2020. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
egyébként képes életben maradni, nem olyan érzékeny ám!Több angol tanulmány is leírja...
2020. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet életben marad (bár fura lenne, hisz nem is él), de nem tud szaporodni csak úgy az éterben, és egy inokulum sejt nem elég a fertőzéshez. úgyhogy kicsit olvasgassd még a brit tudósok cikkeit
2020. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na, akkor igyál egy folyóból, 100% hogy szennyvízzel fertőzött, ne legyünk naívak. Úgy fél, 1 litert. nézzük mit szedsz össze. :D
2020. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kössz, én mikrobiológus vagyok, nem brit tudós, nem végzett id.ióta kutatásokat, bár nem is okoskodom bele olyanba, amihez nem értek
2020. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!