Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ambrobene szirup, Erdomed...

Ambrobene szirup, Erdomed vagy Fluimucil? Melyik a leghatékonyabb vagy a legerősebb köptető?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 09:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9%
Fogalmam sincs, milyen Ábelről beszélsz, de őszintén szólva nem is érdekel.
2020. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köhögtet egyébként?
2020. febr. 18. 10:59
 13/21 anonim ***** válasza:
45%
11: még úgy is ismerem a reklámot, hogy 10 éve nincs tv-m. Egy bizonyos szintig ezek nemismerete komolyságot sugall. De ez már az a szint amikor nem menő.
2020. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen reklám, mert nem nézek TV adásokat. Ez van. De tényleg nem érdekel, mert a saját tapasztalatomat mondom. Állandó torokfájósként én már kb. mindent kipróbáltam, szóval van rálátásom ezekre. Más kérdés, hogy lehet a hatás egyéni.


Mindenesetre, Kérdező, engem nem köhögtet kifejezetten. Az embernek általában van már ebben a stádiumban szárazköhögése amúgy is, tehát akár veszel be köptetőt, akár nem, köhögni fogsz. Abból csinál produktívat, ami ráadásul még jól is esik ilyenkor, és lehet, hogy utána csillapodik is kicsit.

Mennyiségre nem köhögök tőle többet, úgyhogy éjszakára is simán beveszem.

2020. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14/14 köszönöm.


Kipróbáljuk mindenképp.

2020. febr. 18. 11:50
 16/21 A kérdező kommentje:

14/14 a párom is sokfajtát kipróbált már ACC, Ambroxol, Stodal, Lándzsás utifű, különböző tabletták.


Hiába megy el dokihoz ..azt mondja vegyen valamit a gyógyszertárba.

Neki is érzékeny a torka, egy kis megfázás rögtön rámegy, tele lesz a torka egyből.

2020. febr. 18. 11:59
 17/21 anonim ***** válasza:
Fluimucilreklám. Én sem nézek, viszont miután már mindenhol írtak róla, hogy az unatkozó valóságshow-b élő réteget annyira idegesítette, hogy meg kellett változtatni Ábel hangját, már rákerestem.
2020. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én erről a sztoriról sem hallottam... Na, mindegy.


Kérdező, ismerős a helyzet. Gyerekkorom óta tök mindegy, mit kapok el, lehet az a hányós, hasmenéses vírus, nekem mindig (csak) a torkomon köt ki. Fuldokolva köhögés hetekig, hang elmegy, torokfájás... ami csak kell. Most is van épp már egy hónapja kb, és nagyon elegem van. Most voltam gégészeten, pulmológián... minden tökéletes, 'csak' hörghurut van. Ennyi. :(

2020. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Igen, dettó.


Ismerős.

És a szokásos kérdés...miért nem megy orvoshoz?

Mert ezzel nincs értelme.

Korábban azt mondta a házidoki, h ezzel tudjon együttélni.

Nyilván persze, de amikor öklendezésig köhög mert semmi nem hozza fel a váladékot....annyira nem túl kellemes és nem is gusztusos.


Na vettem egy dobozzal.

2020. febr. 18. 13:04
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ad különféle köptetőket (de tényleg a Fluimucil vált be a legjobban, pedig kipróbáltam az összeset), illetve már ott tartunk, hogy adott Ventolint meg inhalálós oldatod - mindkettő asztmásoknak való, és én nem vagyok asztmás, viszont ezek a "rohamok" ettől függetlenül asztmatikusak, és ezért ezek segíthetnek adott esetben.

Talán kérdezzetek rá ti is ezekre a lehetőségekre.

2020. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!