Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Fluimucil köptető felhozza...

Symba3 kérdése:

A Fluimucil köptető felhozza hamar a letapadt sűrű nyákot?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, de vigyázni kell vele, mert nagyon agresszív szer és néhány nap után már csak erőlteti a köhögést.
2013. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Második napja szedem de nem érzem hogy bármi feljönne. Még mindig úgy érzem hogy tele van a torkom váladékkal, és köhögtetni sem köhögtet annyira.
2013. febr. 19. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, pedig a Fluimucilnak fel kéne szednie.

Én mondjuk mézes hagymateával szoktam felszedni a váladékot (nem olyan szörnyű,mint első hallásra tűnik). Ez nekem jobban bevált, mert kíméletesebb, mint a patikában kapható köptetők, amik sok esetben még több váladékot termelnek, viszont nagyon szépen feloldja a trutyit.

2013. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kell elkészíteni?
2013. febr. 19. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy hagymát pucolj meg, negyedeld el és vízben főzd át. Nem kell puhára főzni, elég, ha 1-2 percig forralod( ugyanúgy, mintha teát csinálnál) Utána hűtsd ki annyira, hogy iható legyen, de takard le valamivel az edényt, hogy az illóolajak ne tudjanak elpárologni. Tegyél bele mézet ízlés szerint és ezt iszogasd napközben (2-3 csészével)

Nekem általában már az első csésze után elkezd fellazulni a váladék.

2013. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom.
2013. febr. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!