Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon fáj a torkom, ha...

Nagyon fáj a torkom, ha nyelek! Már vizet sem tudok inni, nem hogy kaját. A gyümölcslé meg csípi a torkom! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Már három napja fáj.Voltam orvosnál,ő azt monta azt mondta,hogy elég ronda.Tantum Verdét és Zinnat antibiotikumot szedek.Mikor múlik el?
2010. júl. 24. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el gégész szakorvoshoz, és ott nézesd meg. Tavaly egy ismerősömmel ugyanez volt, három doki is hazaküldte azzal, hogy szedjen C-vitamint és antibiotikumot, aztán a gégészeten kiderült, hogy tályog volt a manduláján, amit fel kellett vágni, azért nem múlt el a torokfájása.
2010. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
jujj nekemis ugyan ez volt a vizet is alig tudod lenyelni és úgy fáj:S:S hát nekem aszt hiszem kellet 1hét hozzá csak kíméld ink egyél tejbegrízt meg ieneket ojat ne egyél ami felkarcolja pl:rántott hús mondjuk nemis hiszem h megtudnád enni:S:S én ien pezsgőtablettát szedtem hozzá vízben feloldott és zt ittam az hatásos volt de nem tudom mi a neve:S:Sjobbulást:S:S:)
2010. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne igyál semmi szénsavasat!!! Tapasztalat!
2010. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyél mézet, öblögesd sós vagy szódás vízzel.
2010. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez volt nekem is. És ahogy az első válaszoló írja tályog volt nekem is mandulámon, amit fel kellett vágni :(
2010. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!