Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek van értelme most...

Szerintetek van értelme most elkezdeni bevásárolni tartós élelmiszerekből mielőtt bejön a koronavírus járvány Magyarországra?

Figyelt kérdés
Tévében állandóan azt hangoztatják hogy a vásárlási láz ami kitört teljesen indokolatlan.
2020. febr. 29. 14:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki hüledezik azon, hogy előtte 30 ezerért vásároltak be:


Nekem egy Tecsó online bevásárlás csak magamra (egyedül élek) majdnem 30 ezer forint.

A romlandó dolgokat pótolom csak után, heti 1-2-szer a legközelebbi sarki boltból.

Havi 1 vagy 2 online bevásárlás.


Előtte autós bevásárlás volt, az autótól a liftig több fordulóval.



Egyszerűen utálom az embereket, nehezen bírom a tömeget és utálok vásárolni. Az időmet is sajnálom erre.

2020. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen képtelen vagyok elhinni ezt a sok agymosottat,akik az influenzából indulnak ki..Azt hiszik ez is majd "elmúlik" ha jön a jóidő és egyre több ilyet olvasok.Szerintem ők még nem láttak koronavírusos livetérképet.Ttrópusi országokban ugyanúgy terjed,mint bármelyik hidegebb klímájú területen,Wuhanban jelenleg 22 fok van hajnalban,szóval nem kellene időjárásfüggővé tenni..

Én csak azért nem vásároltam be eddig,mert nincsenek tartalékaim és a fizura várok..

2020. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Van értelme. 30 ezer Ft semmiség erre (30 meg a védelmi felszerelésekre). Sokáig elállnak ezek, később is jók lesznek.


Jól beosztva teljesen oké.


Amugy nem valószínű hogy gond lesz, ha nem lesz - valódi - pánik. Akkor normál élelmiszereket még lehet kapni karantén alatt is. Ilyen esetekre jól jön egy vegyvédelmi felszerelés azért / legalább egy maszk, kámzsás overál esőkabáttal.

2020. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja és hypo. Ha nincs 70% etil, akkor mindent csomagolt pakkot érdemes hypos vízzel átmosni.
2020. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 EngedelmesKiskutya válasza:
52%
Annak le ne ertelme ha mindenki megtermelne maganak azt amit eszik. Aki meg az haljon ehen. Semmi szukseg varosokra, kihalhatnak.
2020. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha nem lesz rá szükség, akkor sem fog rád romlani, hanem majd lassan elhasználod.
2020. márc. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!